• Osiągnięcia przedszkolaków

W Niedzielę  Palmową dzieci z naszego predszkola zaniosły palmę wielkanocną, którą przygotowały w przedszkolu na warsztatach plastycznych. Palma zdobyła wyróżnieie. Gratulijemy.

„Najciekawsza przygoda koziołka Matołka”

W dniu 10.02.2021 r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego w ramach projektu edukacyjnego pt. „Idź ty lepiej, Koziołeczku, szukać swego Pacanowa”. W konkursie wzięło udział 23 dzieci, które przygotowały pracę plastyczną pt. „Najciekawsza przygoda koziołka Matołka”. Technika wykonania była dowolna, konkurs był przeznaczonych dla chętnych. Wszystkie prace zostały nagrodzone. Dzieci otrzymały m. in. puzzle, książki, kolorowanki. Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie i udział w konkursie.

Konkurs plastyczny "Najpiękniejsza ozdoba świąteczna"

W SOKiS w Chorzelowie został rostrzygnięty  konkurs plastyczny "Ozdoba świąteczna". Z naszego przedszkola udział w konkursie wzięli: Jan Jeleń, Szymon Toczek, Anna Dybska, Kacper Kuza, Jakub Szwałek, Julia Jasińska, Gabriela świątek, Michał Róg, Wiktor Padykuła, Aleksandra Żurek, Jan Duszkiewicz, Jacek Podolski, Julia Jasińska. Nagrody otrzymali: Jacek Podolski, Aleksandra Żurek, Wiktor Padykuła. Wszystkim uczniom gratulujemy.

Konkurs plastyczny "Henryk Sienkiewicz w moich oczach"

21 października 2016 roku dbyło się posiedzenie komisji przyznającej nagrody w gminnym  konkursie plastycznym ""Henryk Sienkiewicz w moich oczach". Konkurs został zorganizowany przez SOKIS w Chorzelowie. Z naszego przedszkola prace wykonali: Maria Jasińska, Gabriela Swiątek, Milena Schab, Marcin Łachut, Aleksandra Świątek, Maja Paluch, Wiktoria Karkosza, Maria Gurbała, Maria Gurbała Kacper Kuza, Szymon Toczek.

Gminny Konkurs Plastyczny "Utwory Marii Konopnickiej w czterech porach roku"

23 maja 2016 roku odbyło się w Rzędzianowicach rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego "Utwory Marii Konopnicej w czterech porach roku".  Nasze przedszkole reprezentowali: Maria Jasińska, Łucja Szęszoł, Filip Łabuz, Julia Jasińska, Oliwier Radulj, Antonina Jeleń, Maria Gurbała, Rita rajaca, Anna Dybska i Jan Kowalik. Nagrodę otrzymała Anna Dybska a wyróżniebie Jan Kowalik. Gratulujemy.

V Gminny Konkurs Muzyczny "Rozśpiewane przedszkolaki"

22 kwietnia 2016 roku reprezentacja naszego przedszkola w składzie: Antonina Jeleń, Aleksandra Kowalska, Oliwia Kawa i Aleksandra Żurek z grupy Motylki brała udział w  V Gminnym Konkursie Muzycznym  "Rozśpiewane przedszkolaki", który odbył sie w Szkole Podstawowej w Książnicach. Nagrodę otrzymała Aleksandra Żurek a wyróżnienie Aleksandra Kowalska, Antonina Jeleń i Oliwia Kawa. Gratulujemy.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ocean - świat podwodnej przyrody"

15 czerwca 2015 roku odbyło się roztrzygnięcie Ogólnopolskiego konkursu Plastycznego "Ocean - świat podwodnej przygody".. Nasze przedszkole reprezentował Krzysztof Padykuła, który zajął III miejsce. Serdeczneie gratulujemy.

VI Gminny Konkurs Muzyczny "Rozśpiewane przedszkolaki"

15 maja 2015 roku w Książnicach odbył się IV Gminny Konkurs "Rozśpiewane przedszkolaki". Z naszego przedszkole nagrodę otrzymała Oktawia Wolak a wyróżnienie Aleksadra Nowak, Nikola Wal i Adrianna Duszkiewicz. Serdecznie gratulujemy.

Gminny Konkurs Muzyczny "Rozśpiewane przedszkolaki"

Rita Rajca i Kacper Kuza z z naszego przedszkola wzięli udział w konkursie organizowanym przez „Zespół Szkolno Przedszkolny” w Książnicach pt. „Rozśpiewane Przedszkolaki”. Wykonali dwie piosenki „Fiat taty” i „Nasz Szaraczek zając” zdobywając nagrodę. Jury doceniło poziom artystyczny oraz kreacje i rekwizyty młodych artystów.