• Procedury

• PROCEDURY

• Organizacja pracy szkoły w roku szkolnym 2021/2022

Organizacja pracy szkoły opiera się o wytyczne MEiN, MZ, GiS

W naszej szkole obowiazują Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Społecznej Szkole Podstawowej w Złotnikach, które mają zapewnić bezpieczeństwo uczniom, ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły.

Najważniejsze zasady organizacji i funkcjonowania naszej szkoły:

1. Do szkoły może uczęszczać uczeń zdrowy, bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają w izolacji.
            2. W przestrzeni wspólnej szkoły oraz w przestrzeni publicznej zgodnie z aktualnymi przepisami prawa obowiązuje nakaz osłaniania ust i nosa.
            3. Rodzice mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w maseczkę.
            4. Rodzice/opiekunowie odprowadzający dzieci mogą wchodzić do przestrzeni współnej szkły, zachowując zasady: 1 opiekun z dzieckiem, dystans 1,5 m od kolejnego opiekuna i pracownika, dezynfekcja rąk, osłona ust i nosa.
            5. Ogranicza się do minimum przychodzenie i przebywanie osób trzecich w budynku szkoły
            6. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych będzie możliwość  organizacji wyjść w miejsca otwarte, np. park, las, tereny zielone, z zachowaniem dystansu oraz zasad obowiązujących w przestrzeni publicznej.
            7. Ze świetlicy szkolnej korzystają wyłącznie dzieci rodziców pracujących zapisane do świetlicy.
            8. Każda klasa przebywa w wyznaczonej i stałej sali.

Szanowni Rodzice!

Jako szkoła i przedszkole  staramy się zapewnić  wszystkim dzieciom, uczniom  i pracownikom bezpieczne warunki pracy. W związku z zaleceniami Głównego  Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej wdrażamy niezbędne procedury regulujące pracę szkoły i przedszkola.

Prosimy wszystkich rodziców  o  zapoznanie się z nimi.

Procedury_bezpieczenstwa_szkola_wrzecien_2021.pdf

procedury_przedszkole_wrzesien_2021.pdf